Jak rozmawiać z Chłopem? Jełopem? to interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show TYLKO DLA KOBIET.
Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące, MĘŻCZYZN.

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego coś co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie ?

Lejdis Odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.

Panowie Pytacie „ Co zrobić by Kobieta którą kocham w końcu była zadowolona?” (masz wrażenie że już wszytko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić by Cię uszczęśliwić.

Przyszedł czas by Kobiety były szczęśliwe, zadowolone i uśmiechnięte!!

„Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?”. „Tego powinno się nauczać w szkole”, „Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego”, „Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa”, „Znam już sposób na mojego faceta” tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie.
W oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi przez Johna Gray’a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” oraz Anne Moir autorki bestsellera  „Płeć mózgu” powstała ta zabawna forma przekazywania wiedzy.
17 Grudzień

SHOW Chłop Jełop – 17-12-2016 Warszawa

Bemowskie Cenrtum Kultury Art Bem, Górczewska 204 , Warszawa, Polska od127zł To wydarzenie już minęło
Wybierz opcje
28 Listopad

SHOW Chłop Jełop – 28-11-2016 Poznań

Don Prestige Residence, Święty Marcin 2, Poznań, Polska od127zł To wydarzenie już minęło
Wybierz opcje
27 Listopad

SHOW Chłop Jełop – 27-11-2016 Gdańsk

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, Powstańców Warszawskich 25, Gdańsk, Polska od127zł To wydarzenie już minęło
Wybierz opcje
29 Listopad

SHOW Chłop Jełop – 29-11-2016 Wrocław

Bakara. Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec, Różana 4, Wrocław, Polska od127zł To wydarzenie już minęło
Wybierz opcje
30 Listopad

SHOW Chłop Jełop – 30-11-2016 Katowice

Miejski Dom Kultury Szopienice, Generała Józefa Hallera 28, Katowice, Polska od127zł To wydarzenie już minęło
Wybierz opcje
13 Grudzień

SHOW Chłop Jełop – 13-12-2016 Łódź

Hotel Borowiecki - Restauracja, Sala Konferencyjna, Marcina Kasprzaka 7/9, Łódź, Polska od127zł To wydarzenie już minęło
Wybierz opcje

ZOBACZ TAKŻE

PRZEGLĄD RECENZJI
Adam