fbpx

To jest pomysł na

Aplauz Show „Master of SEX” to kolejny interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie.

Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące seksu. Tym razem poznasz „Klucz do niesamowitego seksu

Kiedy uczestnicy moich szkoleń są proszeni o opinie, zazwyczaj część dotyczącą seksu określają jako ich ulubione … no bo kto by tego nie chciał?

Jednym z największych problemów w małżeństwie jest dziś podejście do seksu. Każdego dnia jesteśmy bombardowani seksem w reklamach, filmach, wiadomościach. Podobno nasze pokolenie jest społeczeństwem najbardziej wykształconym seksualnie w historii. Więc dlaczego w małżeństwie pary mają go mniej niż kiedykolwiek wcześniej?

W swoim humorystycznym stylu, Grzegorz pokazuje:

  • Co najbardziej destrukcyjne wpływają na intymną relacje
  • Dlaczego mężczyźni lub kobiety nie mają ochoty na sex
  • Jak rozbudzić wzajemnie pożądanie
  • Poznasz pięć kroków aby osiągnąć fantastyczne życie seksualne
  • Jak znaleźć PUNKT G
  • Rozwiązanie tajemnicy wielokrotnych orgazmów
  • A na koniec poznasz „Klucz do niesamowitego seksu”

DLA KOBIET jest to niepowtarzalna szansa, by ktoś inny w dobitny, zrozumiały dla mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co powinien wiedzieć na temat Twoich potrzeb w sypialni, a Ty nigdy byś tego mu nie powiedziała.

DLA MĘŻCZYZN jest to szansa, by  poznać PRAWDZIWE intymne potrzeby kobiet oraz okazja odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu bo seks u kobiety zaczyna się w głowie, by stać się Master of SEX

ZABAWNA FORMA bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.
Dlaczego podejście „na wesoło”? Z jednej prostej przyczyny: do przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do seansu. Bądźmy szczerzy, seminaria czy szkolenia na temat związku nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem wieczoru. Wiemy, że to kobiety są zazwyczaj o wiele bardziej otwarte na przedyskutowanie problemów małżeńskich niż ich małżonkowie.

AUTOREM I PROWADZĄCYM JEST

Znany w Polsce i za granicą jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii PłciMówca motywacyjny, szczególnie ciepło odbierany przez kobiety.

Autor książek z zakresu psychologii płci, zarządzania różnorodnością komunikacji miedzy płciowej oraz rozwoju osobistego.

Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje, rozgłośnie radiowe.

Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to co skomplikowane

Zaproś

NAJBLIŻSZE TERMINY

Warszawa    – 06.09.2019, godz 20:30
Gdańsk         – 07.09.2019, godz 19:30
Poznań         – 08.09.2019, godz 19:30
Łódź              – 09.09.2019, godz 20:30
Kraków         – 10.09.2019, godz 20:30
Katowice      – 11.09.2019, godz 20:30
Wrocław       – 12.09.2019, godz 20:30
Białystok      – 14.09.2019, godz 19:30
Lublin           – 15.09.2019, godz 19:30

NAJBLIŻSZE TERMINY

Login to your account below

Wypełnij formularz aby się zapisać

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Przewiń do góry